2016 року у місті Вінниця з ініціативи  пп. Олени та Олександра Білецьких та п.Сергія Моргунова, Вінницького міського голови було відкрито перший в Україні музей української поштової марки. Колекціонер Олександр Балабан, що був народжений у Нью Йорку подарував Україні свою унікальну колекцію українських марок.

Історія

ХТО МИ

МІСІЯ

Музей було названо на честь батька пана Олександра Балабана,  Якова Балабана, що був старшиною в армії Української Народної Республіки та народився в селі Писарівка, Ямпільського району, Вінницької області. 
Втіленню в життя цього проекту передувала довга та наполеглива сумісна праця голови Української Військової Варти Олександра Білецького та власника колекції відомого філателіста Олександра Балабана. Вагому підтримку надавала і Українська Жіноча Варта, особливо очільниця організації – Олена Білецька.
В основу музею лягла унікальна колекція українських марок, яку більше ніж півстоліття збирав Олександр Балабан. 
Сам Олександр Балабан народився і все життя прожив у Нью-Йорку, але часто навідується до України, брав участь у Революції Гідності. 
Місія музею української марки сприяти освітньому використанню філателістичних матеріалів для вивчення національної історії, спадщини та світу.

ПРО МУЗЕЙ УКРАЇНСЬКОЇ МАРКИ